O firmě

Novinky

Slide
MODERNIZACE STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ SPOLEČNOSTI PEAPE METAL, S.R.O - II.
je spolufinancován Evropskou unií.
Projektem budou pořízeny stroje a zařízení, které doplní stávající strojní park a umožní provádění nových technologických operací. Výsledkem bude zrychlení průchodu výrobku výrobním procesem, zvýšení efektivity výroby, kvality a přesnosti produkce.

Výrobce přesných dílů od roku 1994

Pokračujeme v rodinné tradici

Rodinná firma PEaPE METAL, s.r.o. byla založena v roce 1994 otcem a synem Rudolfem a ing. Rudolfem Peřinkovými. Firma má vybudovanou stálou síť odběratelů a dodavatelů, což bylo, je a bude odrazem dobré platební morálky a kvalitně odváděné práce. Primární snahou je získávat a udržet dlouhodobé obchodní partnery a spolu s nimi se podílet na plnění jejich náročných zakázek.

Významný hráč v regionu

Firma PEaPE METAL, s.r.o. se nachází v klidném a malebném prostředí Jižní Moravy vzdálena asi 25 km severně od hranic s Rakouskem a asi 65 kilometrů jihovýchodně od metropole Jižní Moravy Brna.
V roce 2008 se firma PEaPE METAL, s.r.o. umístila v soutěži TOP MSP malých a středních firem do 250 zaměstnanců z Brna a okolí na nádherném osmém místě.

Firma PEaPE METAL, s.r.o. je již od roku 1996 hrdým členem Regionální hospodářské komory Brno. Již dlouhá léta se zástupce firmy aktivně zapojuje do komorového života a to nejdříve v Dozorčí radě RHK Brno a poslední léta i v Představenstvu této největší komory v České republice.

Zaměstnavatel

v perspektivním odvětví

Strojírenství je obor s bohatou tradicí a velkou budoucností. Vždy se jedná o zdravý mix klasických technologií a moderních procesů, jako je automatizace a robotizace. Firma PEaPE METAL, s.r.o. vsadila právě na tyto moderní procesy, ale současně s tím potřebuje i mnoho manuálně zručných, vysoce kvalifikovaných a technicky myslících zaměstnanců. V současné době firma PEaPE METAL, s.r.o. zaměstnává 35 takto schopných a své práci oddaných kolegů.

Management

kontakt PEaPE metal

Ing. Rudolf Peřinka

Jednatel společnosti
Manažer ekonomiky, kvality,

obchodu a nákupu, technolog
kontakt PEaPE metal

Tomáš Peřinka

Prokurista společnosti
Manažer výroby, 3D měření,

VT/PT/MT level 2
kontakt PEaPE metal

Jana Peřinková

Jednatelka společnosti
Fakturace a sklady,

příprava výroby

Naše dokumenty

Firma vlastní certifikáty ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 3834-2:2006, ČSN EN ISO 15085-2 CL1.
Naši zaměstnanci jsou certifikováni na NDT ČSN EN ISO 9712 na MT2 / VT2 / PT2.

Přejít nahoru